Härryda HK – Mölndals HF/IK Nord

2020-10-24 Kl 17:30  Pinntorps idrottshall  Herr Junior Serie: P19-17 Väst HFV

IK Nord B – Kärra HK

2020-10-21 Kl 20:00   Valhalla A Göteborg Herr div 4  Serie: Herr 4 Västsv. 

IK Nord – Ale Handbollsklubb

2020-10-21 Kl 18:30 Valhalla A Göteborg Herr div 3 Serie: Herr 3 Västsv.

IK Celtic – GIK Wasaiterna

2020-10-15 Kl 19:30 Valhalla A Göteborg Herr div 3 Serie: Herr 3 Västsv.

IK Nord – HK Önnerediterna

2020-10-13 Kl 18:30 Valhalla A Göteborg Herr div 3 Serie: Herr 3 Västsv. Västra

Mölndals HF/IK Nord – GF Kroppskultur

2020-10-04 Kl 12:25 Herr Junior Serie: P19-17 Väst HFV

Göteborg Vit – Halland (SVERIGECUPEN 2019 FINAL)

2019-11-10 Kl 17:15SverigecupenFINAL PojkarGöteborg Vit – HallandRosvalla A NYKÖPING

Halland – Skåne Röd (Final Sverigecupen 2018)

LIVE Sändningar Sverigecupen 2018 Final Pojkar HALLAND vs SKÅNE RÖD Spelplan: Rosvalla A Start: 2018-10 11…

Önnereds HK – HK Malmö U (Herr 2 Södra)

14726 visningar 2020-01-28 19:00 Handboll Serie: Herr 2 Södra ÖHK-Hallen A

Önnereds HK – HK Ankaret (USM P18)

2019-11-17 15:30 ÖHK-hallen Göteborg USM P18 2:5 Önnereds HK – HK Ankaret RESUTLAT TABELL >>>

HP Tibro – HK eRPing (USM P18)

2019-11-17 14:00 ÖHK-hallen Göteborg USM P18 2:5 HP Tibro – HK eRPing RESUTLAT TABELL >>>

HK Ankaret – HP Tibro (USM P18)

2019-11-17 11:30 ÖHK-hallen Göteborg USM P18 2:5 HK Ankaret – HP Tibro RESUTLAT TABELL >>>

Önnereds HK – HK eRPing (USM P18)

2019-11-17 10:00 ÖHK-hallen Göteborg USM P18 2:5 Önnereds HK – HK eRPing RESUTLAT TABELL >>>

HK eRPing – HK Ankaret (USM P18)

2019-11-16 16:30 ÖHK-hallen Göteborg USM P18 2:5 HK eRPing – HK Ankaret

Önnereds HK – HP Tibro (USM P18)

2019-11-16 15:00 ÖHK-hallen Göteborg USM P18 2:5 Önnereds HK – HP Tibro RESUTLAT TABELL >>>

Hammarby IF – Önnereds HK 2 (A-pojkar)

2019-11-03 LIVE Sändningar SkadeviCup 2019 P16 HAMMARBY IF – ÖNNEREDS HK2

HK Aranäs Gul – Tyresö Handboll Gul (A-pojkar)

Skadevi Cup 2019 A-slutspel 1/42019-11-03 Kl: 11.10 P16 HK Aranäs Gul – Tyresö Handboll Gul

HK Aranäs Gul – Önnereds HK 2 (A-pojkar)

2019-11-03SkadeviCup 2019 P16 HK Aranäs Gul – Önnereds HK 2

Önnereds HK2 – IFK Skövde HK 4 (A-pojkar)

SkadeviCup 2019 2019-11-03P16 Önnereds HK2 – IFK Skövde HK 4

Önnereds HK 1 – HK Guldkroken Hjo/Karlsborg (A-pojkar)

SKADEVI CUP 2019 B-slutspel 1/8 Skövde Arena A 2019-11-02 Kl 19:00 P16 Önnereds HK 1 –…